Sıkça Sorulan Sorular

Kullandığımız ürünlerimiz paslanmaz 304 kalite (farklı bir talepte bulunmadıysanız) veya eloksal kaplamalı alüminyumdur.

Siparişin adedine, modeline ve  özelliklerine göre değişmektedir. Bu süreç 1 gün ile 15 gün arasında değişmektedir. Siz sadece tasarımınızı yapmamıza ve arkanıza yaslanmanıza bakın. En kısa sürede banyonuza yakışacak bir duşakabini size ulaştırmaktan mutluluk duyacağız.

Cam kalınlığı kullanılacak olan duşakabin sistemine göre değişmektedir.

Aluxy ürünlerimiz 5 ve 6 mm yüksek kalite Temperli cam kullanılarak imal edilmektedir.

Inoxy ürünlerimiz için 8 mm yüksek kalite Temperli cam kullanılmaktadır.

Hayır. Tüm mıknatıs ve fitillerimiz yüksek kalite ve dayanıklılıkta imal edilmektedir.

Evet metal rulman kullanmaktayız. Kullandığımız tüm rulmanlar uzun süreli kullanıma ve aşınmaya dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Evet, alanında en kaliteli antibakteriyel ürün sizler için seçilmiştir ve kullanılmaktadır.

Evet. Bu camlar güvenlikli cam olarak bilinmektedir. Kırılması normal camlara göre daha zor ve kırıldığında sizlere daha az zarar verecek şekilde kırılmaktadır. Bu camlar TS EN 12150 standartlarına uygundur.

Evet. Her yıl  veya bir sorunla karşılaştığınız zaman duşakabininizin bakımını yaptırdığınız firmaya lütfen yaptırınız. Genellikle bir binadaki tüm duşakabinler aynı firma tarafından yapılmıştır. Yöneticinizin ilgili firma ile iletişime geçip uygun bir fiyat karşılığında bakım yaptırması çok önemlidir. Bu sayede daha ağır bir sorunu bertaraf etmiş ve uzun vadeli kullanıma kapı aralamış olursunuz. Üzülerek söylüyorum ülkemizde bu bilinç henüz yerleşmedi. Nasıl bindiğimiz aracımızı belli kilometrelerde bakıma götürüyoruz ve para harcıyoruz. Duşakabinimizde sonsuz sağlamlıkta değildir. Onunda bakıma ihtiyacı vardır.

Aslında standart ürün diye birşey yoktur. Piyasa koşullarında çeşitli yüksekliklerde ve çeşitli tiplerde duşakabin üretilmektedir. Karma duşakabinin üretmiş olduğu hazır ürünlerimiz ve özel ölçü her tip duşakabin için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Profillerin kalınlığı 1.5 mm olarak tasarlanmıştır. Ama burada profilin kalınlığından çok sistemin nasıl tasarlandığı ve kullanıma sunulduğu önemlidir. Bu sebeple tecrübeli mühendislerimizin sizin için en uygun duşakabini tasarlamasını tavsiye ederiz.

Endişe etmeyiniz. Çözümü var. Uzman ekiplerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.